Пожежна безпека для персоналу

Тренінг з пожежної безпеки для персоналу в Закарпатті
Тренінг з пожежної безпеки для персоналу - Ужгород
Пожежна безпека - тренінг в Закарпатській області

Тренінги та уроки з техніки пожежної безпеки часто сприймаються несерйозно, але у відповідний момент вони стають у пригоді. Небезпека може спіткати будь-коли, дуже важливо знати, як діяти в надзвичайних ситуаціях. Тому, перед тим як навчити працівника користуватися приладами, необхідно провести інструктаж і перевірити засвоєнні знання. Про важливість такого навчання детально в цій статті. 

Приватне підприємство «Пожсервіс Закарпаття» проводить навчання з правил пожежної безпеки для керівників та працівників. Ми значний час працюємо в даній сфері й заслужили репутацію завдяки якісно виконаній роботі. Законність нашої діяльності підтверджують всі необхідні документи.  

Кабінет Міністрів України у 2013 році видав постанову «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», яка зобов'язує організовувати проведення різних видів інструктажів протипожежного захисту та перевіряти знання базових правил. Перед тим, як проводити навчання потрібно пройти курси в спеціальному центрі. Для співробітників варто проводити лекції з техніки пожежної безпеки щороку. 

Детальніше...

Останнім часом збільшилася кількість пожеж в Україні та світі. На жаль, загоряння дуже важко передбачити, але можливо уникнути, захистити себе та інших від непоправної шкоди. Відповідальність за пожежну безпеку встановлюється законодавчими органами України, а порушення правил призводить до різних санкцій. В цій статті розглянемо норми, які регулюють дотримання пожежної безпеки в Україні.

Компанія «Пожсервіс Закарпаття» забезпечує всіма необхідними системами протипожежного захисту. Ми надаємо гарантії надійності обладнання і допомагаємо прийняти ефективні рішення для розв’язання проблем у даній сфері. Наші замовники завжди задоволені якістю наданих послуг та наявністю вигідних пропозицій і залишаються нашими постійними клієнтами й надалі. Ми відповідаємо за якість обладнання та за його систематичне технічне обслуговування, що також є важливим пунктом у дотриманні правил пожежної безпеки, адже мало просто встановити систему протипожежного захисту – потрібно постійно підтримувати її працездатність, слідкувати за її чітким й справним функціонуванням.

Детальніше...

Пожежна безпека в побуті

Протипожежна безпека в Ужгороді, Мукачеві та Закарпатській області
Захист дому від пожежі в Ужгороді, Мукачеві та Закарпатті
Пожежна безпека в домі - протипожежний захист квартири та будинку

Сучасна будівля оснащена великою кількістю техніки. Щодня люди стикаються з необхідністю зарядити телефон, ноутбук та інші гаджети, увімкнути настільну лампу, інтернет, телевізор, праску і ще безліч інших приладів. Це все полегшує наше життя, але й створює багато ризиків пожежної небезпеки. Яких правил слід дотримуватися, щоб уникнути пожежі в будинку, захистити своє майно і життя? Наполягаємо детально ознайомитися з інформацією в даній статті.

Підприємство «Пожсервіс Закарпаття» надає широкий спектр послуг для забезпечення пожежної безпеки в будівлях. Фахівці проводять необхідний аналіз приміщення, допомагають підібрати необхідне устаткування, виконують монтажні та установчі роботи. Нам важливо, щоб протипожежний захист був присутнім в кожному будинку, установі, закладі. Крім того, ми надаємо детальну інформацію з техніки пожежної безпеки, щоб наші клієнти могли уникнути пожежі та її наслідків. 

Як уникнути загоряння в приміщенні?

Детальніше...

Слідкуйте за нами