Одним з найважливіших моментів в процесі встановлення протипожежної системи є її проектування.

Для кожного об’єкта необхідно індивідуально підібрати протипожежний захист, врахувавши його масштаб та технічні особливості. На великих територіях найважче слідкувати за безпекою, тому до їх оснащення потрібно віднестися максимально уважно та відповідально. Протипожежну сигналізацію та її датчики треба встановлювати по всьому периметру об’єкта, в кожному приміщенні, яке йому належить. Це робиться для того, щоб чітко знати, де виникла небезпека, та як найшвидше її знешкодити. 


Засоби пожежогасіння для офісу в Ужгороді, Мукачеві, Хусті та по Закарпатській області
Основні засоби пожежогасіння для підприємств
Основні засоби пожежогасіння для підприємств

Захист людських життів та матеріальних цінностей від вогню – це першочергова мета пожежогасіння. На просторах Інтернету ми можемо знайти безліч інформації про те, які  збитки несе за собою пожежа. Її причиною може стати як недбальство людей, так і інші фактори, що від нас не залежать. Проте одне ми знаємо точно: якщо вжити початкових заходів пожежогасіння, то можна вберегтися від неприємних або навіть трагічних наслідків вогню.

І тут нам потрібно розібратися, що таке первинні засоби пожежогасіння та як їх використовувати?

Що важливо знати, щоб врятуватися під час пожежі

Проведення експертизи протипожежного захисту в Ужгороді, Мукачеві, Хусті та по Закарпатській області
Протипожежні заходи та методи попередження пожежі
Аналіз протипожежного стану будівлі в Закарпатській області

Про правила протипожежної безпеки нам розповідали ще в школі. Та сьогодні далеко не кожен детально вивчає план евакуації при пожежі на робочому місці, порядок використання вогнегасника, а інструктаж з пожежної безпеки для працівника зазвичай проста формальність. Та чи задумувались ви колись, наскільки підготовлені до можливого загоряння у квартирі, будинку, транспорті, або громадському приміщенні? У цій статті ми розглянемо алгоритм дій на випадок виникнення пожежі у висотних будівлях, а також законодавчий контроль за дотриманням вимог пожежної безпеки на підприємствах.

Пожежна безпека в Ужгороді, Мукачеві та Закарпатській області

Пожежна безпека в Ужгороді, Мукачеві та Закарпатській області
Захист від пожежі
Системи протипожежного захисту

Важко уявити життя без вогню, але не можна забувати, що він дуже підступний. Будь-яка необережна дія й нестримне полум'я швидко розгоряється, завдаючи величезної шкоди для людей, довкілля, матеріальних цінностей. Ризиків для виникнення пожежі існує багато, тому необхідно знати правила пожежної безпеки та дотримуватися їх. Радимо ознайомитися зі всією необхідною інформацією в даній статті. 

Наша компанія «Пожсервіс Закарпаття» забезпечує клієнтів необхідними системами для протипожежного захисту будівлі. Головна мета нашої діяльності – попередити можливість виникнення займання. Однак, жодне обладнання не в змозі передбачити пожежу, першочергову відповідальність за безпеку несе кожна людина. Тож варто знати, що викликає пожежу і як правильно поводитися, щоб цього не допустити. 

Пожежа виникає неочікувано і призводить до значних втрат. Стаються випадки, коли загоряння провокується третіми особами або сусідніми об'єктами. Тому так необхідно забезпечити будівлю необхідним обладнанням протипожежного захисту та знати правила поведінки у надзвичайних ситуаціях. В цій статті представлена детальна інформація про те, як діяти після пожежі та до кого звернутися для відшкодування збитків. 

 

Згідно з законодавством України всі пожежі, де б вони не відбулися, підлягають обліку. Перевірка наслідків допомагає зрозуміти причину спалаху вогню, стан пожежної безпеки на об'єкті, а також підібрати необхідне захисне обладнання. 

Ніхто не застрахований від виникнення надзвичайної ситуації, а саме пожежі. Вогонь – неконтрольована стихія, що знищує все на своєму шляху, швидко розповсюджується та може завдати значної шкоди Вашому майну й здоров’ю. Для того, щоб уникнути таких наслідків – подбайте про свою пожежну безпеку заздалегідь. Зверніться до пожежного сервісу і проведіть всі необхідні роботи для встановлення протипожежної системи. Це захистить Вас та Ваше оточення. 

Пожежа в квартирі, будинку - як боротися підручними засобами
Що робити при пожежі поки не приїхали пожежники
Основні правила протипожежної безпеки у квартирі

Боротьба з пожежею підручними засобами

За статистикою зі 100% всієї кількості пожеж, 80% припадає на пожежі в житлових приміщеннях. І це не дивно. Адже сучасні квартири перенасиченні меблями з легкозаймистих матеріалів, електроприладами. А більшість громадян не знають навіть базових правил протипожежної безпеки. Тому наражають на небезпеку не тільки себе, а й своїх сусідів.

Діти, дитячі заклади та протипожежна безпека в Закарпатській області

Пожежна безпека в закладах дошкільного виховання
Протипожежний захист в дитячому садочку Закарпаття
Пожежа в дитячому садочку та основні правила протипожежної безпеки

Дуже важливо правильно донести інформацію про правила протипожежної безпеки для виховного персоналу дитячого закладу. Адже робота з дітьми вимагає не тільки високих педагогічних знань, а й обізнаність щодо правил безпеки. Головна ціль – щоб виховний персонал добре знав всі ці нюанси, орієнтувався, що робити в надзвичайній ситуації та зміг правильно в доступній формі донести основні правила протипожежної безпеки для дітей дошкільного віку.

Персонал дитячих дошкільних закладів може допускатися до роботи лише після проходження навчання з протипожежної безпеки, а також має пройти інструктаж, розроблений та затверджений в установленому порядку за спеціальними програмами. Важливо! Даний інструктаж з техніки безпеки повинен проводитися з періодичністю 1 раз на 6 місяців.

З розвитком технологій з'явилося більше ризиків для виникнення пожежі. Щороку в Україні трапляється майже 50 тис. пожеж, що виникають внаслідок недостатньої обізнаності з правилами пожежної безпеки та їх недотримання. Згідно із законодавством України житлові, громадські, промислові будівлі та установи мають бути обладнані системами пожежного захисту. Власники певних типів будівель можуть обирати вид протипожежних установок самостійно. Ми розуміємо, наскільки важливо правильно обрати протипожежні прилади, тому пропонуємо ознайомитися з видами протипожежного захисту в даній статті. 

Підприємство «Пожсервіс Закарпаття» довгий час працює з протипожежними системами. Команда спеціалістів проводить детальні розрахунки та встановлює необхідний пожежний захист навіть для найскладніших об'єктів. Наші менеджери надають безкоштовну консультацію клієнтам та допомагають підібрати найефективніше розв’язання проблем пожежної безпеки. Будемо раді бачити Вас у наших офісах в Ужгороді та Мукачеві. 

Активна підготовка по Нового року починається в більшості сімей ще за місяць до свята. Прикрашається будинок чи квартира, встановлюється ялинка, проводиться закупівля феєрверків. На цьому етапі важливо подумати не тільки про те, щоб приміщення для святкування вийшло казковим та блискучим від вогнів гірлянд, а й перш за все, безпечним для життя та здоровя присутніх. Співробітники «Пожсервіс Закарпаття» наголошують на необхідності дотримання вимог пожежної безпеки при проведенні новорічних свят. Виконання елементарних правил, придбання якісних та сертифікованих прикрас, піротехнічних засобів збереже життя й святковий настрій членів родини, друзів, знайомих.

Слідкуйте за нами