Пожежна безпека в Ужгороді, Мукачеві та Закарпатській області

Пожежна безпека в Ужгороді, Мукачеві та Закарпатській області
Захист від пожежі
Системи протипожежного захисту

Важко уявити життя без вогню, але не можна забувати, що він дуже підступний. Будь-яка необережна дія й нестримне полум'я швидко розгоряється, завдаючи величезної шкоди для людей, довкілля, матеріальних цінностей. Ризиків для виникнення пожежі існує багато, тому необхідно знати правила пожежної безпеки та дотримуватися їх. Радимо ознайомитися зі всією необхідною інформацією в даній статті. 

Наша компанія «Пожсервіс Закарпаття» забезпечує клієнтів необхідними системами для протипожежного захисту будівлі. Головна мета нашої діяльності – попередити можливість виникнення займання. Однак, жодне обладнання не в змозі передбачити пожежу, першочергову відповідальність за безпеку несе кожна людина. Тож варто знати, що викликає пожежу і як правильно поводитися, щоб цього не допустити. 

Детальніше...

Пожежа виникає неочікувано і призводить до значних втрат. Стаються випадки, коли загоряння провокується третіми особами або сусідніми об'єктами. Тому так необхідно забезпечити будівлю необхідним обладнанням протипожежного захисту та знати правила поведінки у надзвичайних ситуаціях. В цій статті представлена детальна інформація про те, як діяти після пожежі та до кого звернутися для відшкодування збитків. 

 

Згідно з законодавством України всі пожежі, де б вони не відбулися, підлягають обліку. Перевірка наслідків допомагає зрозуміти причину спалаху вогню, стан пожежної безпеки на об'єкті, а також підібрати необхідне захисне обладнання. 

Детальніше...

Ніхто не застрахований від виникнення надзвичайної ситуації, а саме пожежі. Вогонь – неконтрольована стихія, що знищує все на своєму шляху, швидко розповсюджується та може завдати значної шкоди Вашому майну й здоров’ю. Для того, щоб уникнути таких наслідків – подбайте про свою пожежну безпеку заздалегідь. Зверніться до пожежного сервісу і проведіть всі необхідні роботи для встановлення протипожежної системи. Це захистить Вас та Ваше оточення. 

Детальніше...

Пожежа в квартирі, будинку - як боротися підручними засобами
Що робити при пожежі поки не приїхали пожежники
Основні правила протипожежної безпеки у квартирі

Боротьба з пожежею підручними засобами

За статистикою зі 100% всієї кількості пожеж, 80% припадає на пожежі в житлових приміщеннях. І це не дивно. Адже сучасні квартири перенасиченні меблями з легкозаймистих матеріалів, електроприладами. А більшість громадян не знають навіть базових правил протипожежної безпеки. Тому наражають на небезпеку не тільки себе, а й своїх сусідів.

Детальніше...

Діти, дитячі заклади та протипожежна безпека в Закарпатській області

Пожежна безпека в закладах дошкільного виховання
Протипожежний захист в дитячому садочку Закарпаття
Пожежа в дитячому садочку та основні правила протипожежної безпеки

Дуже важливо правильно донести інформацію про правила протипожежної безпеки для виховного персоналу дитячого закладу. Адже робота з дітьми вимагає не тільки високих педагогічних знань, а й обізнаність щодо правил безпеки. Головна ціль – щоб виховний персонал добре знав всі ці нюанси, орієнтувався, що робити в надзвичайній ситуації та зміг правильно в доступній формі донести основні правила протипожежної безпеки для дітей дошкільного віку.

Персонал дитячих дошкільних закладів може допускатися до роботи лише після проходження навчання з протипожежної безпеки, а також має пройти інструктаж, розроблений та затверджений в установленому порядку за спеціальними програмами. Важливо! Даний інструктаж з техніки безпеки повинен проводитися з періодичністю 1 раз на 6 місяців.

Детальніше...

З розвитком технологій з'явилося більше ризиків для виникнення пожежі. Щороку в Україні трапляється майже 50 тис. пожеж, що виникають внаслідок недостатньої обізнаності з правилами пожежної безпеки та їх недотримання. Згідно із законодавством України житлові, громадські, промислові будівлі та установи мають бути обладнані системами пожежного захисту. Власники певних типів будівель можуть обирати вид протипожежних установок самостійно. Ми розуміємо, наскільки важливо правильно обрати протипожежні прилади, тому пропонуємо ознайомитися з видами протипожежного захисту в даній статті. 

Підприємство «Пожсервіс Закарпаття» довгий час працює з протипожежними системами. Команда спеціалістів проводить детальні розрахунки та встановлює необхідний пожежний захист навіть для найскладніших об'єктів. Наші менеджери надають безкоштовну консультацію клієнтам та допомагають підібрати найефективніше розв’язання проблем пожежної безпеки. Будемо раді бачити Вас у наших офісах в Ужгороді та Мукачеві. 

Детальніше...

Активна підготовка по Нового року починається в більшості сімей ще за місяць до свята. Прикрашається будинок чи квартира, встановлюється ялинка, проводиться закупівля феєрверків. На цьому етапі важливо подумати не тільки про те, щоб приміщення для святкування вийшло казковим та блискучим від вогнів гірлянд, а й перш за все, безпечним для життя та здоровя присутніх. Співробітники «Пожсервіс Закарпаття» наголошують на необхідності дотримання вимог пожежної безпеки при проведенні новорічних свят. Виконання елементарних правил, придбання якісних та сертифікованих прикрас, піротехнічних засобів збереже життя й святковий настрій членів родини, друзів, знайомих.

Детальніше...

Вогнезахист конструкцій в Ужгороді, Мукачеві та по Закарпатській області

Вогнезахист конструкцій та капітальних споруд з металу, бетону, дерева. Вогнезахист покрівель, електрокабелів та повітропроводів
Вогнезахист будівельних елементів, повітропроводів, дерев'яних конструкцій та дахів в Закарпатській області
Вогнезахист геополімерними фарбами в Ужгороді, Мукачеві та Закарпатті

З появою нових будівельних матеріалів з'явилося більше ризиків для пожежної безпеки. Велика кількість хімічних елементів в їх складі стає сприятливим чинником для горіння. Висока температура швидко руйнує обладнання і розповсюджується приміщенням, стаючи на заваді безпечній евакуації людей. Щоб уникнути величезних збитків, потрібно подбати про вогнезахист конструкцій будівлі.

 

Приватне підприємство «Пожсервіс Закарпаття» має багаторічний досвід встановлення захисних систем для пожежної безпеки. Команда спеціалістів завжди готова оперативно та якісно виконати необхідну роботу.

Щоб зрозуміти, що таке вогнезахист конструкцій і для чого він необхідний, пропонуємо детальніше ознайомитися з інформацією. 

Детальніше...

Пожежна безпека для персоналу

Тренінг з пожежної безпеки для персоналу в Закарпатті
Тренінг з пожежної безпеки для персоналу - Ужгород
Пожежна безпека - тренінг в Закарпатській області

Тренінги та уроки з техніки пожежної безпеки часто сприймаються несерйозно, але у відповідний момент вони стають у пригоді. Небезпека може спіткати будь-коли, дуже важливо знати, як діяти в надзвичайних ситуаціях. Тому, перед тим як навчити працівника користуватися приладами, необхідно провести інструктаж і перевірити засвоєнні знання. Про важливість такого навчання детально в цій статті. 

Приватне підприємство «Пожсервіс Закарпаття» проводить навчання з правил пожежної безпеки для керівників та працівників. Ми значний час працюємо в даній сфері й заслужили репутацію завдяки якісно виконаній роботі. Законність нашої діяльності підтверджують всі необхідні документи.  

Кабінет Міністрів України у 2013 році видав постанову «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», яка зобов'язує організовувати проведення різних видів інструктажів протипожежного захисту та перевіряти знання базових правил. Перед тим, як проводити навчання потрібно пройти курси в спеціальному центрі. Для співробітників варто проводити лекції з техніки пожежної безпеки щороку. 

Детальніше...

Останнім часом збільшилася кількість пожеж в Україні та світі. На жаль, загоряння дуже важко передбачити, але можливо уникнути, захистити себе та інших від непоправної шкоди. Відповідальність за пожежну безпеку встановлюється законодавчими органами України, а порушення правил призводить до різних санкцій. В цій статті розглянемо норми, які регулюють дотримання пожежної безпеки в Україні.

Компанія «Пожсервіс Закарпаття» забезпечує всіма необхідними системами протипожежного захисту. Ми надаємо гарантії надійності обладнання і допомагаємо прийняти ефективні рішення для розв’язання проблем у даній сфері. Наші замовники завжди задоволені якістю наданих послуг та наявністю вигідних пропозицій і залишаються нашими постійними клієнтами й надалі. Ми відповідаємо за якість обладнання та за його систематичне технічне обслуговування, що також є важливим пунктом у дотриманні правил пожежної безпеки, адже мало просто встановити систему протипожежного захисту – потрібно постійно підтримувати її працездатність, слідкувати за її чітким й справним функціонуванням.

Детальніше...

Слідкуйте за нами