Вогнезахист конструкцій в Ужгороді, Мукачеві та по Закарпатській області

Вогнезахист конструкцій та капітальних споруд з металу, бетону, дерева. Вогнезахист покрівель, електрокабелів та повітропроводів
Вогнезахист будівельних елементів, повітропроводів, дерев'яних конструкцій та дахів в Закарпатській області
Вогнезахист геополімерними фарбами в Ужгороді, Мукачеві та Закарпатті

З появою нових будівельних матеріалів з'явилося більше ризиків для пожежної безпеки. Велика кількість хімічних елементів в їх складі стає сприятливим чинником для горіння. Висока температура швидко руйнує обладнання і розповсюджується приміщенням, стаючи на заваді безпечній евакуації людей. Щоб уникнути величезних збитків, потрібно подбати про вогнезахист конструкцій будівлі.

 

Приватне підприємство «Пожсервіс Закарпаття» має багаторічний досвід встановлення захисних систем для пожежної безпеки. Команда спеціалістів завжди готова оперативно та якісно виконати необхідну роботу.

Щоб зрозуміти, що таке вогнезахист конструкцій і для чого він необхідний, пропонуємо детальніше ознайомитися з інформацією. 

 

Вогнезахист конструкцій - це технічні заходи, що здійснюються для забезпечення вогнестійкості матеріалів у будівлі. При виникненні пожежі захисна оболонка не дозволяє вогню розповсюджуватися, руйнувати обладнання та заполоняти приміщення димом. Завдяки захисним функціям зменшується кількість токсичних продуктів горіння, збільшується час для заходів пожежогасіння та безпечної евакуації людей з приміщення.  

 

Для яких конструкцій необхідний вогнезахист?

Особливу увагу потрібно приділити вогнезахисту металоконструкцій. Їх функція утримувати частини будівлі, щоб запобігти обваленню. Однак, з цією задачею метал справляється лише при помірній температурі, зростання показника на термометрі стає руйнівним для таких конструкцій. Матеріал швидко плавиться та обвалюється, що створює перешкоду для безпечної евакуації людей та приносить значні втрати. Без спеціального захисту металоконструкція руйнується за 2 - 7 хв., тоді як вогнезахисна система сповільнює дію вогню від 1 - 2 годин.

 

Вогнезахист металевих конструкцій здійснюється такими способами:

  • Покриття конструкцій захисними оболонками: рідке скло, гранульоване мінеральне волокно, цемент;
  • Використовуються спеціальні вогнезахисні фарби, що утворюють теплоізоляційний прошарок в кілька сантиметрів.

 

Бетонні та залізобетонні конструкції самі по собі мають деяку вогнестійкість, але є певні нюанси від яких вона залежить: марка, армування, розмір, вид заповнювача, навантаження, схема опори, вологостійкість бетону.

Для вогнезахисту конструкцій такого типу ми використовуємо: 

Геополімерні фарби. Тонке покриття непомітне для ока, але під час виникненні пожежі плівка перетворюється у шар негорючої піни низької теплопровідності. Це захищає конструкцію від нагрівання та контакту з полум'ям. 

Тинькування (штукатурка). Покриття тинькувальними матеріалами захищає бетон навіть у складних погодних умовах, зберігаючи конструкцію від вогню, ударних хвиль та високої температури. Однією з найбільших переваг цього методу є відсутність шкідливих парів під час дії високих температур.

Композиційні матеріали. Цей вид захисту передбачає встановлення захисної плити, що скріплюється складом на основі клею. Вона захищає конструкцію від вогню, а також виконує теплоізоляційну функцію. У складі можуть бути присутні: мінеральна або базальтова вата, силікат, вермикуліт, магнезит. 

 

Нанести вогнезахисне покриття необхідно також для дерев'яних конструкцій будівлі:

  • Дахових приміщень і покрівель;
  • Конструкцій з дерева;
  • Настильних щитів;
  • Будівельних елементів;
  • Тимчасових споруд з деревних матеріалів.
  • Для конструкцій з деревини застосовується тинькування, спеціальні пасти та фарби, негорючі розчини, що просочуються в масив деревини.

 

Необхідно також подбати про вогнезахист повітроводів та димовидалення, які виконують важливу функцію, переміщуючи продукти горіння назовні та забезпечуючи потік свіжого повітря в місцях евакуації. Спосіб захисту обирається в залежності від приміщення та потреб замовника. Це може бути обгортковий матеріал чи захисна фарба.

Перед тим як запропонувати Вам найкращий спосіб вогнезахисту конструкцій, ми проводимо безкоштовну консультацію та детальний аналіз приміщення. 

 

Вогнезахист електрокабелів також є необхідною складовою пожежної безпеки. Він здійснюється завдяки нанесенню спучуючих матеріалів на кабельні мережі. Тонкошарове покриття виготовляється на водяній основі, що забезпечує їх стійкість до атмосферних коливань та рівня вологості. Під впливом високих температур під час пожежі захисна плівка збільшує свій об'єм, що створює бар'єр для проникнення вогню. 

 

Для чого потрібен вогнезахист конструкцій?

Головна мета вогнезахисту конструкцій - захистити людей під час виникнення пожежі, сприяти безпечній евакуації, знизити матеріальні збитки та створити оптимальні умови для швидкої ліквідації горіння. 

Ця функція здійснюється завдяки професійному підходу підрядників, що виконують планувальні, монтажні та установчі роботи. Якісні, правильно підібрані матеріали та чітко виконана робота забезпечує захист приміщення від пожежі та її наслідків. Наші кваліфіковані спеціалісти виїдуть на об’єкт для вибору оптимального технічного рішення, щоб забезпечити пожежну безпеку в будівлі та проведуть необхідні заміри. 

 

Чому варто звернутися до «Пожсервіс Закарпаття» для встановлення вогнезахисту?

Наша компанія «Пожсервіс Закарпаття» обирає найкращі рішення для розв'язання усіх проблем із встановленням вогнезахисту. Ми проводимо детальний розрахунок та облаштовуємо захисні системи навіть для найскладніших типів будівель. Разом з клієнтами ми підбираємо найкращий варіант, щоб було максимально вигідно та ефективно. 

Наша діяльність підтверджена законодавчими органами України з питань пожежної безпеки, і ми завжди узгоджуємо свою роботу з нормативними документами. 

 

Подбайте про свою безпеку разом з нами! Телефонуйте за номером, вказаним на сайті і ми зв’яжемося з Вами протягом робочого дня та ознайомимо зі всією необхідною інформацією та нюансами встановлення вогнезахисту для різного виду конструкцій. Консультація безкоштовна! Ми цінуємо нашу бездоганну репутацію та відповідально ставимося до кожного завдання, завжди враховуємо всі побажання замовника, швидко та якісно виконуємо план роботи.

 

З «Пожсервіс Закарпаття» Ви завжди будете в безпеці та спокої за своє життя та майно!

Твітнути

Слідкуйте за нами