Пожежна безпека в побуті

Протипожежна безпека в Ужгороді, Мукачеві та Закарпатській області
Захист дому від пожежі в Ужгороді, Мукачеві та Закарпатті
Пожежна безпека в домі - протипожежний захист квартири та будинку

Сучасна будівля оснащена великою кількістю техніки. Щодня люди стикаються з необхідністю зарядити телефон, ноутбук та інші гаджети, увімкнути настільну лампу, інтернет, телевізор, праску і ще безліч інших приладів. Це все полегшує наше життя, але й створює багато ризиків пожежної небезпеки. Яких правил слід дотримуватися, щоб уникнути пожежі в будинку, захистити своє майно і життя? Наполягаємо детально ознайомитися з інформацією в даній статті.

Підприємство «Пожсервіс Закарпаття» надає широкий спектр послуг для забезпечення пожежної безпеки в будівлях. Фахівці проводять необхідний аналіз приміщення, допомагають підібрати необхідне устаткування, виконують монтажні та установчі роботи. Нам важливо, щоб протипожежний захист був присутнім в кожному будинку, установі, закладі. Крім того, ми надаємо детальну інформацію з техніки пожежної безпеки, щоб наші клієнти могли уникнути пожежі та її наслідків. 

Як уникнути загоряння в приміщенні?

Дуже часто причиною пожежі стають цигарки. Куріння в будинку, особливо в ліжку, може призвести до виникнення горіння, що переростає у масштабну пожежу. Недопалок, який викидають з вікна, може потрапити до мешкання сусідів і запалити фіранку. Не варто викидати цигарки на балконі, тому що вітер може розпалити вогонь і спричинити займання. 

Також, небезпеку в будівлі провокують електроприлади. Недотримання інструкції та використання несправного приладу може стати причиною замикання. Варто завжди перевіряти проводи та елементи електричних приладів, щоб не наражати себе та інших на небезпеку. Часто люди залишають зарядки до телефону в розетці, не задумуючись про наслідки. При виникненні проблем з електропроводкою чи при ураженні блискавкою, зарядний пристрій стає причиною пожежі. Варто привчити себе та дітей вимикати прилади з розетки одразу після їх використання. Крім того, небезпеку становить несправність електромережі або включення декількох електроприладів одразу. Необхідно час від часу перевіряти електропроводку, ми радимо звертатися з такими питаннями до спеціалістів.

Останнім часом популярності набули свічки для дому. Їх використовують для медитацій, терапії, відпочинку, натхнення, а також як джерело світла в деяких випадках. Не маємо нічого проти такого захоплення, але застерігаємо не залишати відкрите полум'я без нагляду. Особливо, це правило потрібно ретельно дотримуватися, якщо в будинку є діти та домашні тварини. Також, варто наглядати за каміном, його краще закривати решіткою, яка перешкоджає потраплянню іскор поза дозволені межі.

Легкозаймисті речовини та речі тримайте якомога далі від вогню. Не сушіть білизну над конфорками. Кухонні рушники краще тримати далеко від газової плити. А різноманітні хімічні речовини потрібно заховати до шафи.

Димоходи та системи вентиляції потрібно регулярно очищати та перевіряти їх справність. Особливо ретельно потрібно це робити, якщо в будинку є піч або дров'яні котли, оскільки з часом сажа накопичується і перетворюється на креозот (легкозаймиста речовина). Спеціалісти з пожежної безпеки радять робити це не рідше одного разу в рік. 

Як захистити дім від пожежі?

Необхідно облаштувати будівлю системою протипожежного захисту. В будь-якому приміщенні має бути вогнегасник. Вони є різних видів: порошковий, вуглекислотний, повітряно-емульсійний. Останній є новим і найбільш ефективним, тому що він компактний, легкий у використанні, рідина у вмісті вогнегасника допомагає загасити полум'я і запобігти повторному загорянню. 

Однак, для кращого захисту, ми пропонуємо встановити захисне обладнання для будівлі. Сигналізації, системи оповіщення, димовідвід, обладнання для автоматичного пожежогасіння попереджають про виникнення небезпеки та захищають від розповсюдження диму й вогню. Можна встановити пожежне спостереження, що здійснюється цілодобово завдяки технічним та організаційним засобам через пульт централізованої охорони. Варто обладнати будинок датчиками задимлення, що реагуватимуть на небезпечну ситуацію і повідомлятимуть служби безпеки. Також, слід подбати про системи протидимного захисту та блискавкозахисту, які оберігатимуть Вашу оселю від пожежі. Часто про ці засоби безпеки забувають, але вони можуть врятувати приміщення від пожежі, руйнувань та значних збитків. 

Якщо є можливість, варто обробити конструкції в будівлі захисними речовинами. Завдяки тому, що легкозаймисті матеріали не загоряються під час пожежі, збільшується час для евакуації людей та протипожежних дій. Це допомагає зменшити втрати і запобігти поширенню вогню.

Кожен будинок повинен мати схему евакуаційних шляхів. Якщо це приватний будинок, слід подумати заздалегідь про всі ризики, і самостійно чи з професіоналами скласти план виходу з приміщення під час надзвичайних ситуацій. Всі жителі повинні знати і розуміти план евакуації. Краще щороку організовувати тренувальний вихід з приміщення і перевіряти знання на практиці. 

Варто вказати, що будинок краще застрахувати, оскільки в разі збитків під час пожежі, можна буде отримати компенсацію.

Чому слід звернутися до «Пожсервіс Закарпаття» ?

Діяльність нашої компанії підтверджують всі необхідні документи, ухвалені законодавчими органами України з питань пожежної безпеки. Наші фахівці якісно, оперативно та надійно виконують роботу і забезпечують захист Вашої оселі та життя.

Основні цілі нашої компанії: 

- Встановити необхідне протипожежне устаткування для наших клієнтів;

- Підібрати систему захисту, що найкраще підходить типу будівлі;

- Якісно провести протипожежну експертизу на всіх об'єктах;

- Забезпечити захист від вогню будівельних конструкцій;

- Провести детальну консультацію клієнтів і надати необхідну інформацію з пожежної безпеки.

Ми гарантуємо:

  • Доступні ціни;
  • Допомогу в прийняті правильних рішень;
  • Якісно виконану роботу;
  • Надійний захист Вашого майна;
  • Ретельний підбір найкращих систем і матеріалів.

 

Ви можете ознайомитися з каталогом послуг на нашому сайті. Кваліфіковані спеціалісти в нашій команді знаходять оптимальні рішення для об’єктів з високим ступенем складності та підбирають найкращий варіант захисту.

Твітнути

Слідкуйте за нами