Ніхто не застрахований від виникнення надзвичайної ситуації, а саме пожежі. Вогонь – неконтрольована стихія, що знищує все на своєму шляху, швидко розповсюджується та може завдати значної шкоди Вашому майну й здоров’ю. Для того, щоб уникнути таких наслідків – подбайте про свою пожежну безпеку заздалегідь. Зверніться до пожежного сервісу і проведіть всі необхідні роботи для встановлення протипожежної системи. Це захистить Вас та Ваше оточення. 

Приватне підприємство «Пожсервіс Закарпаття» виконує всі потрібні послуги в експертизі, проектуванні та монтажі. Надає якісний сервіс, технічний огляд, безкоштовну консультацію та постачає прилади для протипожежної системи. Ми працюємо з 2013 року та заслужили бездоганну репутацію і довіру від наших постійних клієнтів. Наші фахівці відповідально підходять до виконання своїх обов’язків та завжди вдосконалюють свої вміння й знання. 

Однією з важливих складових протипожежного захисту являється система оповіщення про пожежу. Це прилади, що за допомогою звуку сповіщають людей про небезпеку. Датчики сигналізації вловлюють загрозу та транслюють отриману інформацію на приймачі сигналу, які передають тривогу на систему пожежного оповіщення.  Великий плюс даної системи в тому, що у звичайному режимі вони можуть слугувати в ролі радіо, транслюючи музику або ж оголошення різного характеру. Коли надходить сигнал про небезпеку, музика й оголошення припиняються і вмикається запис про критичний стан та евакуацію або оголошення диспетчера.

Система пожежного оповіщення - це не лише прилади трансляції сигналів, а й низка евакуаційних, технічних заходів безпеки, для правильної організації людей, уникнення паніки та дотримання порядку дій при виникненні надзвичайної ситуації. 

Важливу роль в цьому грає професійно складений план евакуації. Обов’язково проводьте навчання з техніки пожежної безпеки та забезпечте її правильне виконання. 

 

За допомогою чого здійснюється оповіщення про пожежу:

 • Звукові чи світлові сигнали;
 • Трансляція оголошення про евакуацію;
 • Тексти, що спонукають уникнути паніки;
 • Розміщення знаків безпеки дорогою до виходу;
 • Вмикання освітлення на позначці «Вихід»
 • Світло на вказівниках до виходу;
 • Автоматичне відкриття дверей;
 • Виклик пожежного поста. 

Дотримуючись всіх правил під час евакуації, Ви зможете швидко та без жертв покинути небезпечне місце і вчасно викликати допомогу. Правильне розміщення аварійних вказівників – запорука організованого виходу з приміщення. Запис повідомлення про небезпеку має бути чітким та розбірливим, всі аварійні виходи в справному стані, а персонал ознайомлений з планом евакуації. 

Також, розгляньмо всі деталі, які в сукупності являють собою систему пожежного сповіщення.

 

З чого складається система пожежного оповіщення:

 • Мікрофонні консолі;
 • Гучномовець (він є декількох видів: рупорний, стельовий, настінний та кулястий);
 • Блоки управління евакуацією та екстрених повідомлень;
 • Регулятор системи сповіщення;
 • Підсилювач та перепідсилювач;
 • Розподільник живлення;
 • Контролер гучномовця.

Існує міжнародний стандарт EN 54-16, згідно з яким і виконується оснащення систем оповіщення про пожежу. Правильно встановлення система реагує на датчики диму, вони передають сигнал на приймальні пристрої й після цього вмикається озвучування про небезпеку. Більшість зараз обирають саме автоматичну систему пожежогасіння, оскільки вона надійна та зручна у використанні. 

Також, слід розуміти, що вид системи сповіщення обирається в залежності від масштабу об’єкту, тому перед монтажем необхідно провести заміри та експертизу приміщення. Чим більша територія – тим складніша конструкція розміщення систем пожежного оповіщення. Сигнал повинен розповсюджуватися рівномірно та чітко. 

Компанія «Пожсервіс Закарпаття» завжди готова допомогти в облаштуванні протипожежною системою об’єктів будь-якої складності та величини. Ми підберемо для Вас прилади пожежного сповіщення, ознайомимо з правилами пожежної безпеки та проведемо детальний екскурс про принцип роботи сигналізацій. 

Ми маємо всі потрібні дозволи й ліцензії, затверджені державними органами, що відповідають за контроль їх виконання та пожежну безпеку. Без потрібних документів робота будь-якого пожежного сервісу неможлива. Звертайтеся лише до професіоналів та досвідчених фахівців. 

Після встановлення системи пожежного сповіщення ми надаємо гарантію строком до 12 місяців. Також, будемо проводити плановий технічний огляд і у разі несправності приладів обов’язково зробимо всі необхідні ремонтні роботи або їх заміну. Завжди слідкуйте за роботою протипожежної системи, якщо помітите перебої у функціонуванні – одразу звертайтеся до нас і «Пожсервіс Закарпаття» як найшвидше виправить цю проблему і знайде причину її виникнення.

Не намагайтеся проводити встановлення або огляд самі. Краще довіритися тим, хто дійсно компетентний у сфері пожежної безпеки. Лише так Ви зможете бути впевнені у справній роботі протипожежного захисту та систем сповіщення. Важливо створити безпечне середовище для якісної роботи та Вашого спокою та спокою Ваших працівників. 

Звертайтеся до нас за телефонами, вказаними на сайті. Наші співробітники наддадуть всю потрібну інформацію щодо порядку дій у встановленні та підбору протипожежної системи й проконсультують перед прийняттям потрібного рішення саме для Вашого приміщення.

Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та швидке встановлення системи протипожежного сповіщення.

Твітнути

Слідкуйте за нами