Вогонь – небезпечна річ. Ніколи не знаєш, коли може статися займання. Часто це відбувається різко та неочікувано. Ще з дитинства нас вчили – з вогнем погані жарти. Для того, щоб пожежа не застала Вас зненацька – потурбуйтеся про безпеку свого майна заздалегідь. Проведіть експертизу приміщення та зверніться до професіоналів, які складуть індивідуальний проект «під ключ» і проведуть якісний монтаж приладів протипожежного сповіщення.

Не менш важливим етапом в обладнанні протипожежної системи є монтаж пожежної сигналізації.

Пожежна сигналізація - це комплекс технічних засобів в будівлях і спорудах, що виконують завдання оперативної ідентифікації вогнища загоряння або задимлення та оповіщення персоналу і аварійних служб. Безперебійна і коректна робота такого комплексу можлива тільки за умови правильного монтажу і своєчасного технічного обслуговування, проведених фахівцями підприємства з відповідною ліцензією. 

Після проектування та узгодження всіх нюансів з замовником, необхідно провести покрокове встановлення приладів протипожежного сповіщення. Слід пам’ятати, що правильний монтаж – це запорука справної роботи техніки. Бажано, щоб монтажними роботами займалася компанія, яка робила проектування та безпосередньо орієнтувалася в потребах і індивідуальних особливостях Вашого приміщення.

Приватне підприємство «Пожсервіс Закарпаття» займається як проектуванням, так і монтажем пожежних сигналізацій. Всі дії проводяться лише згідно з державними стандартами пожежної безпеки за наявності всіх необхідних документів та ліцензій. Наші працівники – фахівці своєї справи й постійно вдосконалюють свої знання та навички.

Монтаж пожежної сигналізації складається з восьми основних етапів, про які розповімо детальніше, для того, щоб Ви могли краще орієнтуватися в почерговості дій.

Основні моменти в монтажі пожежної сигналізації:

 • Прокладання ліній зв’язку;
 • Встановлення пожежних сповіщувачів;
 • Монтаж приймачів сигналу;
 • Налагодження роботи програмного забезпечення;
 • Складання технічної документації;
 • Затвердження документів в державному пожежному нагляді;
 • Передача готового об’єкту замовнику;
 • Проведення інструктажу з техніки безпеки та правил поведінки у разі спрацювання сигналізації.

Пожежна сигналізація є важливою складовою протипожежної системи. Тому, розглянемо її основні функції.

Принцип роботи пожежної сигналізації:

Це прилад сповіщення, який реагує на джерело виникнення вогню за допомогою спеціальних датчиків (теплові, димові, датчики спалаху, датчики газу), підібраних в процесі проектування з урахуванням масштабу та особливостей об’єкту. Вони ідентифікують вид та місце початку загоряння і попереджають про можливу небезпеку. Коректна робота пожежної сигналізації можлива лише при правильному встановленні всієї системи протипожежного захисту та регулярному технічному огляді.

Приватні підприємства (торгові центри, офіси, виробництво) та державні установи (університети, школи, органи самоврядування) в обов’язковому порядку мають дбати про безпеку своїх працівників. Тому необхідно не лише виконати якісний монтаж протипожежної системи захисту, а й зайнятися навчанням персоналу. Скласти план евакуації, провести інструктаж, як діяти в надзвичайних ситуаціях, як загасити полум’я, як уникнути пожежі тощо. Турбуйтеся про себе та своє оточення. Знання правил безпеки й наявність пожежної сигналізації попередить можливі збитки та втрати.

 «Пожсервіс Закарпаття» зробить все можливе, щоб Ви були задоволені сервісом та якістю виконання роботи. Також, в обслуговування входить безкоштовна консультація. Ви можете поставити будь-які питання стосовно протипожежного захисту і ми без проблем надамо всю необхідну інформацію.

Наша компанія забезпечує гарантією на строк до 12 місяців після встановлення протипожежної системи. Гарантійне обслуговування безкоштовне. В гарантію входить щомісячне ТО (технічне обслуговування) та заміна чи ремонт приладів у разі несправності. Також, ми завжди на зв’язку й готові допомогти.

Чому слід звертатися саме до «Пожсервіс Закарпаття»?

 • Відповідальне ставлення до виконання замовлень;
 • Роботу виконують лише кваліфіковані працівники;
 • Наявність документів та ліцензій згідно зі стандартами ДСТУ Х.Х:201Х ;
 • Гарантійне обслуговування протягом року після монтажу пожежної сигналізації;
 • Безкоштовна консультація;
 • Приємні ціни;
 • Індивідуальний підхід до кожного об’єкта;
 • Багаторічний досвід роботи у сфері пожежної безпеки;
 • Задоволені відгуки клієнтів;
 • Хороша репутація;
 • Беремося за завдання будь-якої складності;
 • Використовуємо лише якісні матеріали та прилади;
 • Завжди на зв’язку та готові допомогти.

Обирайте лише якісний сервіс, звертайтеся до фахівців та надалі пильно слідкуйте за роботою пожежної сигналізації, при найменшій несправності – одразу телефонуйте нам. Ні в якому разі не можна допусками припинення роботи пожежної системи. Вона має працювати цілодобово та бути на сторожі Вашої безпеки.

Ми дуже цінуємо нашу репутацію. Нам важливо, щоб замовник залишився задоволеним та став нашим постійним клієнтом. Саме тому «Пожсервіс Закарпаття» завжди розвивається та не стоїть на місці. Ми відповідаємо всім європейським стандартам та проводимо монтаж як вітчизняних, так і закордонних приладів протипожежного сповіщення.

Детальніше ознайомитися з усіма способами зв’язку та послугами можна у нас на сайті. Ми ретельно підійшли до його оформлення, щоб Вам було легко і просто орієнтуватися в процесі ознайомлення з протипожежним захистом та його складовими.

 

Будемо раді співпраці!

 

Твітнути

Слідкуйте за нами