Пожежі виникають через різні фактори. Часто це залежить саме від стану приміщення та кількості можливих ризиків загоряння (наявність електроприладів, якість проводки, небезпечні хімічні реагенти, масштаб території тощо). На будь-яких обєктах приватної чи державної власності необхідно встановити пожежні сигналізації та налаштувати систему протипожежного захисту. Подбайте про безпеку заздалегідь, та зверніться по допомогу до професіоналів. Наші кваліфіковані працівники завжди допоможуть та знайдуть правильне рішення щодо підбору та встановлення техніки протипожежного сповіщення.

Для того, щоб система пожежної безпеки добре функціонувала – необхідно правильно підібрати протипожежну техніку згідно з індивідуальними потребами об’єкту. А щоб визначити всі технічні нюанси приміщення, для початку проводиться експертиза, на яку будуть спиратися фахівці, проводячи проектування. Якщо правильно обладнати приміщення пожежними сигналізаціями – суттєво знизиться ризик виникнення пожежі. Це збереже Ваше майно від можливих збитків.

Проектування пожежної сигналізації – це сукупність технічних розрахунків в процесі протипожежного обладнання приміщення. Під час проектування обирається відповідний тип датчиків сигналізації в залежності від можливих причин займання (димові, теплові, датчики газу або спалаху вогню). Також, розраховуються найбільш придатні місця для розміщення пожежних сигналізаторів та вираховується відстань між ними.

Для кращого розуміння самого процесу, розглянемо основні етапи проектування:

 • Аналіз приміщення та підсумок отриманих даних;
 • Відвідування об’єкту для обстеження та замірів;
 • Розробка ТЗ (технічного завдання) з урахування інтересів клієнта;
 • Затвердження ТЗ замовником;
 • Створення та підтвердження проекту;
 • Передача готового проекту замовнику.

Виконавши всі ці кроки – можна приступати до повного обладнання приміщення протипожежною системою. Проектними розробками займаються виключно професіонали свого діла. Наші фахівці постійно вдосконалюють свої знання в галузі пожежного проектування. «Пожсервіс Закарпаття» повністю відповідає всім затвердженим стандартам та має всі необхідні документ для проведення та розробки проектних робіт.

Чому потрібно звернутися саме до нас?

Бездоганна репутація у сфері пожежної безпеки, велика кількість позитивних відгуків від клієнтів та постійних партнерів. Ви можете нам довіряти і бути впевненими в компетентності наших працівників. Ми вміємо зрозуміло подати матеріал та добре пояснити усі технічні нюанси по ходу організації проектування й монтажу.

Основні переваги нашого підприємства:

 • Досвідчені працівники у сфері пожежного проектування;
 • Повне дотримання та чітке слідування правилам пожежної безпеки;
 • Наявність спеціальних ліцензій та дозволів;
 • Обов’язкове узгодження проектів в органах пожежної експертизи та нагляду;
 • Ми індивідуально підходимо до кожного завдання та робимо проекти «під ключ»;
 • Надаємо всі необхідні послуги після пожежного проектування (монтаж, встановлення протипожежної сигналізації, налаштування роботи протипожежної системи, її щомісячне технічне обслуговування, ремонт чи заміна приладів у разі несправності). З усіма видами послуг можна ознайомитися на нашому сайті;
 • Приємні ціни, гарантійне та постгарантійне обслуговування;
 • Ми завжди на зв’язку і готові надати безкоштовну консультацію кожному клієнту.

Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені в якості й швидкості виконання поставлених задач.

 Проект протипожежної сигналізації – один з найперших і найважливіших кроків перед основними роботами по встановленню. Без нього неможливо підібрати максимально вигідні системи захисту та скласти план подальших робіт.

ПП «Пожсервіс Закарпаття» - Ваш надійний друг і соратник у процесі створення пожежної безпеки. Ми професійно підходимо до кожного пункту затвердженого плану та гарантуємо чітке виконання. Точність в розрахунках – це запорука довготривалої роботи підібраних приладів і їх правильного функціонування.

Як повинна працювати СПС (система пожежної сигналізації):

 • Виявлення пожежі на автоматичному рівні;
 • Можливість налаштування ручної активації сигналів тривоги;
 • Постійне електричне живлення, для безперебійної цілодобової роботи. У разі зникнення подачі струму, слід забезпечити об’єкт акумуляторними батареями;
 • Правильне з’єднання в загальну мережу за допомогою ППКП (пожежний приймально-контрольний прилад);
 • Чітке розміщення на зони пожежного сповіщення з урахуванням затвердженого плану приміщення та його особливостями.

Компанія «Пожсервіс Закарпаття» завжди готова ознайомити Вас з основними моментами роботи приладів та їх особливостями. Ми здивуємо Вас приємними цінами та ідеальним сервісом, маємо широкий асортимент усієї необхідної продукції, створюємо проекти будь-якої складності, розв’язуємо всі можливі проблеми в процесі роботи.

Пам’ятайте – Ваша безпека у Ваших руках! Перший крок для безпечного життя та праці – звернутися в професійний пожежний сервіс. Ми цінуємо кожного клієнта та організовуємо роботу на найвищому рівні. Наше підприємство працює для Вашого спокою та впевненості в завтрашньому дні.

Дотримуйтеся правил пожежної безпеки, проводьте тематичні навчання для працівників та учнів, слідкуйте за роботою протипожежних приладів, при необхідності звертайтеся за консультацією або допомогою. При несправності протипожежної системи – терміново викликайте майстра. Довіряйте протипожежний захист лише професіоналам!

Звертайтеся до нас за телефонами, вказаними на сайті і ми зробимо все можливе, щоб задовольнити потреби будь-якого замовника. 

Твітнути

Слідкуйте за нами