Будь-яке обладнання потребує контролю та постійного спостереження. Довготривала експлуатація приладів можлива лише при обережному використанні та регулярному технічному обслуговуванні. Чітка робота протипожежної системи – основа Вашої безпеки.

Після правильного вибору та монтажу пожежної сигналізації, важливо і надалі пильно спостерігати за її роботою. Регулярне проведення технічного обслуговування забезпечить надійне функціонування датчиків та передбачить можливі технічні несправності. Приватне підприємство «Пожсервіс Закарпаття» професійно займається ТО протипожежного захисту.

Слід пам’ятати, що будь-яке обслуговування протипожежної системи можливе лише при наявності ліцензій, виданих органом влади у сфері державного нагляду з пожежної безпеки України. Ми постійно вдосконалюємо наші навички та знання у даній сфері та повністю впевнені в компетентності наших фахівців.

Задля Вашої зручності, рекомендуємо замовляти послуги проектування, монтажу та технічного обслуговування в одній компанії. Це не лише суттєво зекономить час та сили, а й забезпечить Вас гарантійним технічним обслуговуванням. 

Технічне обслуговування пожежних систем - це повна перевірка всього встановленого обладнання протипожежної системи згідно з правилами пожежного спостерігання, прийнятих та затверджених наказом МНС України.

В комплекс технічного обслуговування входять: плановий щомісячний огляд та об’ємні перевірки кожні півроку.

Щомісячне технічне обслуговування протипожежної системи:

 • Огляд справності сигналізації та приймачів;
 • Перевірка мережевої напруги;
 • Контроль сигналів зі шлейфів сигналізації;
 • Перевірка акумуляторів;
 • Перевірка звукової й світлової індикації.

Процедури, які слід виконувати раз на пів року:

 • Прочищення автоматичних сповіщувачів;
 • Детальна перевірка живлення;
 • Дослідження електричних параметрів;
 • Ревізія роботи усієї системи;
 • Перевірка стану електричних з’єднань;
 • Тестування сигналів на приймачі;
 • Огляд пожежних сповіщувачів;
 • Перевірка заземлення.

При необхідності, технічне обслуговування протипожежної системи містить в собі наступні ремонтні роботи:

 • Ремонт або заміна деталей;
 • Виправлення електричних неполадок.

Компанія, що виконує послуги ТО, повинна обов’язково вести журнал технічного огляду та ознайомити з ним клієнта. Також, необхідно забезпечити замовника інструкцією з правилами користування пожежною сигналізацією та надати чіткі інструкції щодо роботи з сигнальною установкою.

Ми заздалегідь домовляємося з клієнтом про графік технічного огляду, щоб Ви завжди могли обрати зручний час для регулярної перевірки. Якщо стається раптова неполадка – ми як найшвидше прибудемо задля її усунення.

Лише постійний нагляд та перевірка обладнання є гарантією довготривалої роботи приладів. «Пожсервіс Закарпаття» гарантує якісний та ретельний огляд. Ми вирішимо будь-які Ваші запитання та проблеми, що виникнуть у ході експлуатації протипожежних систем. Наші фахівці проводять профілактичні роботи, як на вітчизняних, так і на закордонних приладах. Ви без проблем можете звернутися до нас, навіть якщо монтажем протипожежної системи займалася інша компанія. Обслуговування може бути як разове, так і на постійній основі з укладанням договору. Все залежить від Ваших конкретних потреб, від яких ми й будемо відштовхуватися.

Вартість послуги:

Цінова політика залежить від масштабу об’єкту для перевірки та його складності (кількість поверхів, тип обладнання, ризики загоряння). Обслуговування надається як фізичним, так і юридичним особам. Ми проведемо експертизу об’єкта та встановимо вартість обслуговування конкретно під Ваше приміщення.

Консультація перед встановленням протипожежного захисту – безкоштовна. «Пожсервіс Закарпаття» дбає про своїх клієнтів. Ваша безпека – основа нашої роботи. Ми зацікавлені в якісному проектуванні й монтажі протипожежних систем, та націлені на довготривале партнерство. Задоволені відгуки клієнтів – запорука хорошої репутації компанії. Для нас важлива Ваша думка та побажання. У всіх питаннях ми завжди на Вашій стороні та готові захищати інтереси клієнта.

Знання правил пожежної поведінки – важливий компонент будь-якого підприємства, державної установи чи приватної оселі. Правильно дотримуйтеся всіх норм поведінки, проводьте навчання з техніки безпеки, розробіть план евакуації з приміщення та уважно слідкуйте за роботою протипожежної системи. Тільки так Ви збережете себе, своє майно та оточуючих від можливих ризиків займання.

ПП «Пожсервіс Закарпаття» завжди на сторожі Вашого спокою. Наша компанія готова надати клієнту всі можливі послуги протипожежного захисту. Ми розробимо індивідуальний проект саме під Ваші потреби, забезпечимо якісною технікою та її обслуговуванням. Ми маємо всі необхідні ліцензії та дозволи згідно з затвердженими стандартами та гарантуємо швидкість та якість виконання поставлених задач.

Наш принцип – це індивідуальний підхід до кожного замовника, врахування всіх його інтересів і побажань та якісне виконання запланованих робіт.

Також, на сайті Ви можете ознайомитися з усіма спектрами послуг, які надає наше підприємство. Будемо раді співпраці!

 
 
Твітнути

Слідкуйте за нами