Експертиза протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення

Виявлення "слабких місць" системи протипожежного захисту - це розумний крок передбачливого керівника, який може вберегти підприємство від непоправних наслідків пожежі, а також від настирних перевіряючих органів, штрафів та навіть зупинення підприємтсва.

Відповідно до статті 57 Кодексу цивільного захисту початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється суб’єктом господарювання на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, а для суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику - також за наявності позитивного висновку за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення.

Приватне підприємство «Пожсервіс Закарпаття» надає послуги з проведення оцінки протипожежного стану об'єктів з високим ступенем ризику (згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 306 від 29.02.12), а також допомогу в оформленні декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання.

Початок роботи нових підприємств, а також використання нових об'єктів нерухомості здійснюється на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. Суб'єкти господарювання з високим ступенем ризику також повинні пройти оцінку (експертизу) протипожежного стану підприємства, об'єкта чи приміщення.

Декларація складається на об'єкт в цілому, так і на окремі будівлі, що входять до його складу, до яких пред'являються вимоги пожежної безпеки.

Оцінку протипожежного стану провадить суб'єкт господарювання, який отримав відповідну ліцензію. Він же оформляє висновок за результатами оцінки.

При оцінці аналізується протипожежний стан об'єкта, виконання протипожежних заходів, а також наявність необхідної документації – проектної та технічної документації на засоби протипожежного захисту, договорів на їх технічне обслуговування та виведення сигналів на пульти спостереження, сертифікатів відповідності на продукцію протипожежного призначення та ін. Експертиза проводиться у присутності керівників, власників підприємств, організацій або уповноважених осіб.

Згідно із законодавством України, підприємства, які відкриваються і нові будівельні об'єкти повинні перевірятися на відповідність пожежної безпеки та мати документацію - декларації, що підтверджують це. Також оцінку протипожежного стану повинні проходити об'єкти, що мають високий ступінь ризику.

Послуги з оцінки протипожежного стану об'єктів в Закарпатській області пропонує наше підприємство з багаторічним досвідом роботи і командою професіоналів.

Перевірка проводиться із застосуванням високоякісного обладнання, що відповідає сучасним технічним вимогам, фахівці підприємства допоможуть в оформленні документів відповідності об'єкта і його складових в рамках встановлених вимог. Проаналізують стан об'єкта та відповідність рівню захищеності від загоряння, організацію протипожежних заходів. Оцінять рівень підготовки документації, в яку входить цілий пакет актів. Перевірять наявність і роботу пунктів спостереження, підключення до них і правильність оформлення договорів на обслуговування.

«Пожсервіс Закарпаття» проводить експертизу спільно з керівництвом замовника або уповноваженими особами. Це забезпечує максимальну прозорість процедури для зацікавленої особи. Замовляючи оцінку протипожежного стану, Ви отримуєте можливість дізнатися про всі наявні порушення та відхилення від вимог законодавчих актів та усунути їх, тим самим убезпечити себе від штрафів під час перевірки уповноважених державних органів. А головне, бути впевненим в тому, що експлуатація об'єкта безпечна, вжито всіх необхідних заходів для попередження можливого загоряння, а в разі виникнення такого, протипожежне обладнання в робочому стані і готове до роботи в потрібний момент, а пункти спостереження відреагують негайно.

Дізнатися про умови надання та вартості послуги з оцінки протипожежного стану підприємств можна на сайті «Пожсервіс Закарпаття». Тут же можна отримати інформацію і про інші послуги з пожежної безпеки, що надаються нашим підприємством.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ чи НАПИШІТЬ.

Наслідки нехтування оцінки протипожежного стану можна побачити в наступному відео

Слідкуйте за нами