Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
Рейтинг користувача: 5 / 5

Системи централізованого пожежного спостерігання

 

 

Системи централізованого пожежного спостерігання призначені для забезпечення віддаленого цілодобового нагляду за станом систем пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуюванням людей і автоматичних систем пожежегасіння об’єктів. Це здійснюється шляхом прийняття, обробляння і передавання тривожних сповіщень від цих систем та реагування на них.

 Приватне підприємство «Пожсервіс Закарпаття» має відповідних кваліфікованих фахівців та спорядження і устаткування необхідне для функціонування системи пожежного спостерігання: приміщення для розміщення пульта, інженерно-технічних працівників, диспетчерів та допоміжні приміщення для акумуляторного та комп’ютерного обладнання. .

Пульт пожежного спостерігання  забезпечений резервним електроживленням, яке забезпечує безперебійну роботу обладнання протягом не менше 24 годин.

 Після підключення об’єкта спостерігання до системи централізованого пожежного спостерігання диспетчера ПП «Пожсервіс Закарпаття» здійснюють цілодобове спостерігання за СПЗ об’єкта, а також:

- при отриманні сигналів пожежної тривоги - термінове повідомлення замовника робіт;

- при отриманні сигналів про несправність пожежної автоматики - термінове повідомлення про це замовника робіт та відповідального електромонтера, що здійснює технічне обслуговування пожежної автоматики;

- при отриманні сигналів про несправність системи передавання тривожних сповіщень - приведення її у працездатний стан протягом 12 годин;

- при виході з ладу основного устатковання оповіщування - приведення його в працездатний стан (відремонтувати або замінити) протягом 24 годин.

Наше підприємство утримує необхідну та достатню кількість технічного персоналу, яка  забезпечує оперативне прибуття до об’єктів спостерігання та приведення у працездатний стан СПТС, які вийшли з ладу, протягом 12 годин з моменту отримання сигналу про несправність. 

Твітнути

Слідкуйте за нами