Приватне підприємство "Пожсервіс Закарпаття" - стандарт протипожежної безпеки

Кожен з нас рано чи пізно стикається з необхідністю якісного підбору пожежної безпеки, так як це стосується не лише державних та приватних об’єктів, а й звичайних житлових будинків (багатоквартирних, або ж в приватному секторі). Необхідно заздалегідь піклуватися про свою безпеку, та безпеку оточуючих людей. Ніколи не знаєш, коли може зайнятися пожежа, так як факторів спалаху величезна кількість. Бережіть себе і своїх близьких, піклуйтеся про своїх клієнтів та працівників. Пам’ятайте, вчасне звернення до пожсервісу - запорука спокійних нервів та Вашої впевненості в завтрашньому дні.

Підприємство "Пожсервіс Закарпаття" професійно займається забезпеченням пожежної безпеки в Україні вже понад 7 років. Наша робота – це гарантія Вашого спокою та впевненості. Ми пропонуємо ефективні рішення для захисту та збереження Вашого майна, здоров’я та життя. Важливо створити безпечне та комфортне середовище для бізнесу та суспільства, а ми Вам в цьому допоможемо.

Ліцензія на проектування, монтаж та технічне обслуговування систем пожежогасіння, монтаж та супровід систем пожежної сигналізації, протидимного захисту, відеоспостереження, блискавкозахисту, тощо

Ліцензія "Пожсервіс Закарпаття"

Інженерно-будівельне проектування у частині дотримання вимог пожежної безпеки

Кваліфікаційний сертифікат

Інженерно-будівельне проектування у частині дотримання вимог пожежної безпеки

Кваліфікаційне свідоцтво

 

Нам довіряють

Дотримання норм пожежної безпеки є обов’язковим критерієм в проведенні будь-яких заходів та робочих процесів. Цим стандартом мають керуватися всі: органи виконавчої влади, суб’єкти господарювання, місцеве самоврядування, громадяни України та іноземці, що законно перебувають на території країни. Слід пам’ятати, що об’єкт повинен мати комплекси для запобігання пожежі, протипожежного захисту та комплекси заходів організаційно-управлінського характеру.

Основна характеристика якісно наданого протипожежного захисту вимірюється рівнем безпеки людей та впливу на них небезпечних чинників, таких як: висока температура в навколишньому середовищі, можливість виникнення полум’я та іскор, продукти термічного розкладання та горіння токсичного характеру, низький рівень кисню та дим. Також небезпеку несуть частини зруйнованих агрегатів, споруд, уламків, тощо. Радіоактивні, токсичні речовини і матеріали, струм з високою напругою, негативні наслідки після застосування вогнегасних речовин. Ймовірність запобігання впливу вищеописаних чинників має становити не менше 0,99999 на рік– це основний показник рівня забезпечення безпеки кожної людини на об’єкті, а прийнятний рівень пожежного ризику повинен бути не більшим ніж 10 в мінус 5 ступені.

 • Ми спеціалізуємося на визначенні рівня забезпечення протипожежного стану на будь-якому об’єкті, ідеально знаємо та орієнтуємося у всіх умовах згідно ДСТУ Х.Х:201Х і готові надати якісну консультацію нашим клієнтам. Підприємство "Пожсервіс Закарпаття" постійно вдосконалюється та слідкує за введеними стандартами пожежної безпеки. Ви можете звернутися до нас як за безкоштовною консультацією, так і скористатися послугою, яка Вас цікавить – наші експерти завжди до Ваших послуг. При вирішенні будь-яких питань, ми завжди на Вашому боці, та зацікавлені в якісному наданні послуг. Основний принцип роботи нашого підприємства – це задоволення клієнта (як великих і малих організацій, так і будь-яких роздрібних покупців).

Нижче Ви зможете ознайомитися з основними пріоритетами нашої роботи.

Наші переваги у сфері пожежної безпеки:

 • Зважена цінова політика ( підбір послуг згідно ваших фінансових можливостей та інтересів, допомога в прийнятті правильного рішення, якісний розрахунок та особистий підхід до кожного клієнта);
 • Контроль якості виконання робіт ( ми завжди слідкуємо за виконанням завдань нашими робітниками, Ви можете повністю довіритися нам та не хвилюватися за якість і надійність);
 • Навчання та розвиток персоналу (постійне вдосконалення співробітників – запорука професійного виконання завдань та чіткого вирішення проблем будь-якого характеру);
 • Якісне забезпечення захисту Вашого майна ( консультація та чітке виконання умов щодо офіційних стандартів пожежної безпеки, визначеними органами законодавства України);
 • Надання клієнту вибору (після безкоштовної консультації Ви зможете самостійно прийняти рішення щодо організації пожежної безпеки, або ж довірити це нам).

Ми ніколи не стоїмо на місці та завжди йдемо в ногу з часом. Постійно детально вивчаємо нові впровадження та стандарти в нашій сфері діяльності. Можете бути на всі 100% впевнені в нашій обізнаності та компетентності.

Основні цілі підприємства "Пожсервіс Закарпаття":

 • Забезпечити правильним та необхідним протипожежним устаткуванням всіх наших клієнтів;
 • Правильно підібрати пожежні сигналізації, системи пожежогасіння, протидимний захист, пожежне спостереження та блискавозахит;
 • Якісне проведення протипожежної експертизи в усіх установах, підприємствах, приватних будівлях та державних установах;
 • Вогнезахист різного виду конструкцій;
 • Поглиблена консультація клієнтів задля їх кращої обізнаності в користуванні приладами для гарантії пожежної безпеки та уникнення аварійних ситуацій.

З усіма нашими послугами Ви без проблем зможете ознайомитися на нашому сайті, де детально та по пунктах розписані всі сервіси компанії.

Наша відповідальність та своєчасне виконання взятих зобов’язань дали нам заслужену репутацію надійного та чесного ділового партнера.

Кожне проектне рішення наших фахівців дозволяє вирішити будь-які проблемні ситуації на об’єктах з високим ступенем складності та знайти оптимальний варіант правильного та підходящого захисту. Індивідуальний підхід та вчасність виконання замовлення гарантуємо!

Будемо раді бачити Вас за адресою:

 • м. Мукачево, вул. Миру, 88
 • м. Ужгород, вул. І.Франка, 1В

Ми професійно займаємося пожежною безпекою

Твітнути

Слідкуйте за нами