Вогнезахист металевих, залізобетонних, дерев'яних конструкцій, кабелів

Вогнезахист металоконструкцій, залізобетонних конструкцій, деревини, повітроводів та систем димовидалення, кабелю та кабельних проходок

Приватне підприємство «Пожсервіс Закарпаття» здійснює вогнезахист наступних матеріалів і конструкцій:

 • Вогнезахист металоконструкцій
 • Вогнезахист залізобетонних конструкцій
 • Вогнезахист деревини
 • Вогнезахист повітроводів та систем димовидалення
 • Вогнезахист кабелю і кабельних проходок

Вогнезахист конструкцій являє собою важливу складову частину системи заходів, які забезпечують пожежну безпеку. У будівельних конструкціях можуть використовуватися найрізноманітніші матеріали — як за походженням, так і за класом пожежної небезпеки.

Вогнезахист є найголовнішою мірою, сприяє профілактиці пожеж, а також є пасивним засобом захисту від пожеж. Це підвищує фактичну вогнестійкість конструкції до необхідних значень і обмежує поширення вогню. Крім того, він знижує горючість матеріалів, запобігає загорянню, уповільнює або навіть припиняє початок пожеж і допомагає швидко локалізувати пожежу.

Завдання з вогнезахисту конструкцій можуть виконувати спеціальні теплопоглинальні екрани, особливі конструктивні рішення, використання вогнезахисних складів, а також матеріалів, які відрізняються зниженою горючістю.

До конструктивних методів вогнезахисту відноситься обкладання цеглою, бетонування, а також покриття штукатуркою. Для вогнезахисту дерев’яних конструкцій застосовують також спеціальні вогнезахисні облицювання, заповнюють внутрішні порожнини конструкції.

Існує безліч рішень, що забезпечують вогнестійкість конструкції і знижують клас її пожежної небезпеки. Це може бути, наприклад, додавання нового елемента в конструкцію, який виконує вогнезахисну і теплоізоляційну функцію. Таким елементом є, зокрема, додаткові обшивальні плити і листи, вогнезахист конструкцій при цьому зростає на порядок.

Застосування вогнезахисних фарб, лаків та емалей може запобігти займання матеріалів і затримати поширення полум’я по поверхні. Будучи захисним шаром, вогнезахисні склади поглинають тепло, а розкладаючись, вивільняють воду. Склади поділяються на ті, що спучуються і не спучуються. Склади, що спучуються збільшуються при нагріванні в кілька десятків разів. Вони вважаються більш ефективними.

Використання вогнезахисту допомагає швидше ліквідувати пожежу та спрощує процес реалізації прогресивних ідей в будівництві. У нашій компанії працює професійна команда майстрів, яка володіє достатнім досвідом, щоб вирішувати завдання найвищої складності на об’єктах Замовників.

Ми проведемо детальний розрахунок, щоб розрахувати витрати вогнезахисних засобів на кожен конструкційний елемент, особливо на вогнезахист дерев’яних конструкцій, що значно знизить загальну вартість вогнезахисту.

У нашій діяльності ми керуємося вимогами законодавства України у сфері пожежної безпеки та прийнятими нормами ділової етики. З нами вогнезахист конструкцій знаходиться під надійним контролем.

Ціни на вогнезахисну обробку конструкцій та матеріалів

Вогнезахист металоконструкцій в Ужгороді, Мукачеві та на Закарпатті
Особливу увагу хочеться приділити вогнезахисту металу і металоконструкцій. Несучі металеві балки, колони, двутаври та інші елементи конструкцій в умові пожежі ведуть себе непередбачувано, адже їх завдання максимально довго нести свою головну функцію – утримувати будівлю і як можна довше запобігати обваленню. Але метал міцний поки його температура порівнянна з температурою навколишнього середовища, а при попаданні в середу високих температур метал стає пластичним і гнучким, і найчастіше не може встояти і 15 хвилин у вогні. Згинаючись і плавлячись, він пошкоджує конструкцію будівлі або споруди, що може призвести до обвалення, коли ще люди не встигли евакуюватися, що тягне за собою значні ризики та загибелі людей. Тому роботи з вогнезахисту є найважливішим конструктивним елементом безпеки всієї будівлі.

Класифікація сучасних методів вогнезахист металоконструкцій:

 • Вогнезахисні покриття з рідкого скла, гранульованого мінерального волокна, цементу.
 • Використання вспучиваючих вогнезахисних фарб, які являють собою складну систему, що складається з неорганічних і органічних компонентів. Їх дія заснована на спученні складу при високій температурі і утворенню пористого теплоізоляційного шару, товщиною в декілька сантиметрів.

Межа вогнестійкості металевих конструкцій збільшується в результаті застосування цих методів до 0,75 — 2,5 годин, в залежності від товщини шару штукатурки, полегшеного покриття або вогнезахисної фарби. Застосування вспучиваючих фарб дозволяє збільшити вогнестійкість конструкцій до 1,5 годин і більше.

Вибір способу вогнезахисту несучих металевих конструкцій проводиться на основі наступних параметрів:

 • величини необхідної межі вогнестійкості конструкції;
 • складності конфігурації конструкції;
 • обмежень по вазі вогнезахисного покриття;
 • умов експлуатації і виробництва будівельно-монтажних робіт;
 • ступені агресивності навколишнього середовища по відношенню до вогнезахисту і матеріалу конструкції;
 • необхідних термінів проведення робіт;
 • естетичних вимог до конструкції. 

Вогнезахист несучих металевих конструкцій Вогнезахист залізобетонних конструкцій в Ужгороді, Мукачеві та Закарпатській області

Конструкції з бетону та залізобетону самі собою мають певну вогнестійкість, яка залежить від марки бетону і його армування, розмірів конструкції, виду заповнювача, навантажень, схеми опор і вологості бетону в умовах експлуатації будівлі.

Вогнезахист залізобетонних конструкцій здійснюється:

Інтумісцентними фарбами

Фарби  дозволяють наносити тонкошарове вогнезахисне покриття. Під час пожежі вона спучується, утворюючи «шубу» — шар негорючої піни, що володіє низькою теплопровідністю. Він захищає як від прямого контакту з полум’ям, так і від нагрівання конструкції.

За статистикою, 70 % бетонних конструкцій захищаються від вогню спучиваючимися ЛФМ, інша частка припадає на конструктивний вогнезахист.

Штукатурний матеріал

Штукатурка є способом конструктивного вогнезахисту залізобетонних конструкцій, представляючи собою негорючу теплоізоляційну систему (EI 180). Штукатурне покриття не боїться складних погодних умов, відмінно захищає залізобетон від вогню, ударної хвилі і температури. При пожежі така штукатурка не виділяє токсичних речовин, що особливо важливо при евакуації людей.

Композиційні матеріали

Цей тип покриттів являє собою вогнезахисну композиційну плиту, скріплену клейовим складом. Вона слугує як елементом конструктивного вогнезахисту залізобетону, так і теплоізоляції конструкції. У складі може бути мінеральна (кам’яна) або базальтова вата, силікат, вермикуліт, магнезит і тп. 

Вогнезахист дерев'яних конструкцій в Ужгороді, Мукачеві та Закарпатській області

Наше підприємство пропонує послуги з вогнезахисної обробки дерева, різних дерев’яних конструкцій та елементів. Висока якість послуг, величезний досвід роботи з найбільшими майданчиками України і різноманітними матеріалами з деревини, дозволяє підтримувати високий рівень надаваних послуг з вогнезахисту деревини та дерев’яних конструкцій.

До найбільш поширених видів обробки дерев’яних конструкцій, можна віднести наступне:

 •  вогнезахист горищних (дахових) приміщень, а також вогнезахист покрівлі;
 •  вогнезахист дерев’яних конструкцій та елементів з дерева на шляхах евакуації;
 •  вогнезахист щитів-настилів;
 •  вогнезахист будівельних лісів (будівельних конструкцій);
 •  вогнезахист дерев’яних палет і тимчасових дерев’яних споруд і конструкцій. 

Вогнезахист систем димовидалення в м. Ужгород, Мукачево та по Закарпатській областіВогнезахист повітропроводів Ужгород, Мукачево, Закарпаття

 Вогнезахист повітроводів і вентиляційних коробів несе не менш важливу роль в ефективній евакуації людей. Протидимні системи видаляють продукти горіння і подають в задимлені ділянки будівлі чисте повітря. При цьому конструкції повітроводів проходять на великій протяжності, від системи повітрозабору до точки подачі повітря, або димовиводу від місця забору диму до місця викиду продуктів горіння.

Спосіб нанесення і тип вогнезахисного матеріалу обирається індивідуально, виходячи з потреб замовника. Так, наприклад, для вогнезахисту систем вентиляційних коробів у багаторівневих паркінгах (як підземних, так і наземних), більш доцільно буде застосовувати обгортковий вогнезахисний матеріал, оскільки він володіє деякими перевагами у порівнянні з вогнезахисною фарбою: він більш стійкий до атмосферних впливів, перепадів температур, високої вологості, не розтріскується як фарба і більш легкий як по вазі, так і в застосуванні (нанесенні на поверхню).

Вогнезахисні фарби для систем вентиляції доцільніше застосовувати в місцях з стійкою позитивною температурою, невеликими перепадами рівня вологості, відсутності вібрації та інших зовнішніх впливів на вогнезахисний матеріал. У будь-якому випадку тип матеріалу вибирається індивідуально, також можливо поєднувати різні вогнезахисні матеріали для більш ефективного та менш витратного за ціною способу.

Забезпечення швидкої, безпечної і комфортної евакуації — головне завдання будь-якого вогнезахисного покриття, не залежно чи фарби чи інших матеріалів. 

Вогнезахист кабелів та кабельних проходок в Ужгороді, Мукачеві, Хусті та інших містах Закарпатської області  

Для вогнезахисту електрокабелів ми використовуємо спучуючі засоби вогнезахисту, які наносяться методом фарбування кабельних електромереж. Всі використовувані нами матеріали мають необхідні сертифікати пожежної безпеки, гігієнічні висновки та сертифікати відповідності.

Спучуючі тонкошарові покриття виготовляються на водній основі, вони відрізняються підвищеною атмосферостійкістю і вологостійкістю. Під впливом високої температури вони збільшують свій об’єм у декілька разів, створюючи тим самим міцний термобарьер, який забезпечуючи стійкість кабелів до займання.

Основне призначення вогнезахисту кабелів – знизити їх пожежну небезпеку, перешкоджати поширенню горіння, що виникає при взаємодії полум’я з енергією тепловиділення.

Наші фахівці виїдуть на об’єкт, щоб вибрати оптимальне технічне рішення для забезпечення пожежної безпеки будівлі, проведуть заміри і оцінять весь обсяг кабельних мереж, які будуть піддані вогнезахисту. Така оцінка дозволить найкращим чином спланувати всі роботи і визначити точну вартість вогнезахисту електричних кабелів. 

Слідкуйте за нами